Attis – saugiai ir laimingai vaikystei

Vaikystė – tai atradimų, nuotykių ir svajonių laikas. Savo mažiausiems ir mylimiausiems kurkite jį saugų, laimingą, nerūpestingą ir spalvotą kartu su Attis – kokybiškais rūbais ir avalyne vaikams bei paaugliams.

Attis – mūsų sūnus, kurio gimimas padrąsino išplėsti 6 metus trukusią individualią veiklą ir atverti parduotuvės Tauragėje duris bei pakviesti į internetinę svetainę. Meilė ir atida vaikams, jų gerai savijautai ir noras, kad nuo vaikų veidų nedingtų šypsena, Attis parduotuvių asortimentui skatina rinktis mažyliams ir jaunuoliams patogią, o jų tėvams – patikimą produkciją už prieinamą kainą. Atrinkti pasiteisinančius gaminius mums padeda du mažieji ekspertai – sūnus Atas ir dukra Marija, tad savo klientams siūlome praktiškai išbandytas prekes.

Mūsų norą prisidėti kuriant saugią ir laimingą vaikystę atspindi Jums pristatomi prekių ženklai. Jie pasižymi kokybe, patogumu, jų pagaminti drabužiai ir avalynė leidžia vaikams augti nevaržomiems, bet tuo pačiu ir saugiems. Rudens darganose ne viena šeima jau išbandė „Sorel“ batukus, o žiemos pusny – „Columbia“ kombinezonus.

Attis parduotuvėse rasite ir lietuvių gamintojo „Buboo“ prekių. Tai pamėgtos nuotaikingos, ypač patogios kepurės tiek žiemai, tiek vasarai. Ateityje neužtruksime Jums pristatyti ir daugiau „Buboo“ gaminių.

Ispanų įmonės „Pablosky“ produkciją taip pat rekomenduojame atsakingai: virš 50 metų avalynę vaikams ir paaugliams gaminanti „Pablosky“ save vadina augančių kojų ekspertais. Biomechanikos ir ortopedijos asociacijos SEBIOR pripažinti batai visapusiškai apsaugo kūdikių kojytes žengiant pirmuosius, ne visada sėkmingus, žingsnius, nes turi apsaugas pirštams ir sutvirtintus užkulnius. „Pirmieji“ batukai yra lankstūs ir pritaikyti mažyliui ropoti. Apie ūgtelėjusius vaikus bei paauglius „Pablosky“ irgi pagalvojo – jų nuolat besikeičiančioms pėdoms kuria ir gamina specialią avalynę.

Kviečiame susipažinti su mūsų prekėmis interneto svetainėje arba užsukti į parduotuvę Attis Tauragėje (Bažnyčių g. 4). Pasiūlysime Jums tai, ką išbandėme patys!

Šilčiausi linkėjimai
Visa ATTIS šeima

  • Krepšelyje nėra produktų.